Kubota

Kubota to japoński producent ciężkiego sprzętu rolniczego z siedzibą w Osace, w Japonii. Firma powstała już w 1890 roku, na całym świecie zatrudnia około 25 tys. osób, a ciągniki Kubota sprawdzają się na wielu polach i w wielu zadaniach cechując się iście japońską jakością.

Kubota M5091

W Ostoi Natury mamy do dyspozycji ciągnik Kubota M5091, który jest odpowiedzią na coraz ostrzejsze wymogi ochrony środowiska. W traktorze wprowadzono wiele udoskonaleń, które sugerowali klienci Kuboty, między innymi zastosowano nową większą aż o 18 cm kabinę z homologacją na dwie osoby, rewers elektrohydrauliczny, całkiem nowy wygląd ciągnika. To tylko kilka zmian w stosunku do starszego brata. W Ostoi sprawdza się znakomicie.

Kubota M5091

Kubota MGX IV to model, który zadziwia wszechstronnością wśród profesjonalnych ciągników. Jego dopracowana konstrukcja zapewnia wysoką produktywność.
Seria MGX wzbogaciła się o ciągniki nowej generacji – MGX IV. Dzięki wielu udoskonaleniom zadziwiają one swoją wielofunkcyjnością i sprawnością wykonywania codziennych zadań, które przy ich pomocy stają się zaskakująco łatwe.