BIOBAZAR OSTOJA, czyli pełen zdrowia Eko Targ w Olsztynku

 

12 października był dla nas długą i pracowitą sobotą. W tym dniu odbył się pierwszy BIOBAZAR OSTOJA, czyli pełen zdrowia Eko Targ w Olsztynku. Dzień zdecydowanie należał do udanych, a inauguracyjny targ okazał się ciekawym wydarzeniem dla odwiedzających, którzy zachwalali zarówno inicjatywę jak i produkty oferowane przez Ostoję Natury, a także wszystkich naszych partnerów, których było kilkunastu.

Ogranizacja BIOBAZARU OSTOJA, to jednak nie tylko sobota, a wiele dni ciężkiej pracy nad koncepcją, organizacją, współpracą z partnerami oraz wieloma innymi aspektami, w których olbrzymim wsparciem był dla nas Burmistrz Olsztynka, Pan Mirosław Stegienko – współorganizator naszego Eko Targu.

Cieszy bardzo, że odwiedzały nas całe rodziny, bo edukacja ekologiczna najmłodszych i zaznajamianie ich z tradycjami regionu są bardzo budujące. To ważne między innymi dlatego, że już niebawem BIOBAZAR OSTOJA będzie wydarzeniem cyklicznym, z udziałem wszystkich naszych partnerów, zapewniających wspaniałe produkty i pozytywną energię, którą wnoszą do naszego przedsięwzięcia.

Więcej informacji o aktualnych edycjach bazaru znajduje się tutaj.

 

Nasz Eko Targ został dostrzeżony również przez media, o czym więcej możecie przeczytać tutaj:

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć, zrobionych podczas BIOBAZARU OSTOJA