[vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”150″][vc_column_text]

CynkoMet – nowy partner technologiczny Ostoi Natury

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że CynkoMet Sp. z o.o. dołączył do grona naszych partnerów technologicznych.

Zlokalizowana w Puszczy Knyszyńskiej, na terenie dawnych zakładów przemysłowych ,,Czarna Białostocka” odziedziczyła to co najlepsze z bogatego dziedzictwa historycznego produkcji maszyn rolniczych na tym terenie, jednocześnie wzbogacając wiedzę i doświadczenie, o najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne, wysokiej klasy komponenty i unikatową w tej branży, technologię zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez cynkowanie ogniowe. 

Wszystko to w połączeniu z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem do potrzeb Klientów przyniosło firmie wiele wyróżnień, m.in. Forbesa, Gepardów Biznesu czy Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Natomiast zaufanie jakim darzą ją Klienci rokrocznie przekłada się na wzrost sprzedaży oraz umożliwia nieustanny rozwój poprzez wprowadzanie do oferty nowych modeli i udoskonalanie tych już funkcjonujących. 

Warto wspomnieć, że najbardziej kultowe rozrzutniki N-208, N-211, N-233 oraz N-235 przez dziesięciolecia służyły, a niekiedy służą dalej w gospodarstwach na terenie całego kraju i poza jego granicami. Możliwe jest to także ze względu na olbrzymie wsparcie serwisowe jakie swoim Klientom oferuje ten producent. 

Cieszymy się bardzo z nawiązanej współpracy i witamy CynkoMet w gronie partnerów technologicznych z którymi opracowujemy, modernizujemy i wdrażamy rozwiązania mające pomóc w rozwoju polskiego rolnictwa ekologicznego między innymi w wariancie regeneratywnym. 

Maszyny wytwarzane przez firmę CynkoMet służą przede wszystkim do pracy z nawozami naturalnymi które stanowią podstawę rolnictwa ekologicznego.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][gdgallery_gallery id_gallery=”26″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1959″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1958″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1957″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Do naszego gospodarstwa dojechał właśnie „Dzik”N-200 rozrzutnik obornika o kompaktowych rozmiarach. Jest to jedna z najmniejszych maszyn na świecie tego rodzaju. „Dzik” dotarł do nas delikatnie zmodernizowany przez załogę z Czarnej Białostockiej. Umożliwi nam mieszanie substratu organicznego i wypełnianie nim łóżek kompostowych. Liczymy, że „Dzik” stanie się ważnym ogniwem systemu „No Dig” wdrażanego na terenie RSP Ostoja Natury. Jego ogromną zaletą patrząc na stojące przed nami wyzwania, jest mała waga, kompaktowość a co za tym idzie możliwość łączenia z mini ciągnikami a nawet z samochodami osobowymi. Aby rolnictwo „regeneratywne” mogło się rozwijać potrzebne nam są wydajne, niskonakładowe maszyny pozwalające na mechanizacje a tym samym optymalizacje produkcji. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”50″][vc_separator border_width=”5″][vc_column_text]

Zobacz także

[/vc_column_text][vc_basic_grid post_type=”nowosci” max_items=”3″ item=”38″ grid_id=”vc_gid:1619019238442-071beace-57bb-10″][ultimate_spacer height=”50″][/vc_column][/vc_row]