Z przyjemnością informujemy, że Ostoja Natury będzie jednym z wystawców podczas zbliżających się wielkimi krokami targów BIOEXPO Warsaw, które rozpoczną się w najbliższy czwartek 30 września i potrwają do soboty 2 października.

Podczas targów nasze stoisko tworzyć będziemy wspólnie z Probiotics Polska i Polski Ekoowoc.

BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej. Będzie to też przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku żywności i produktów ekologicznych.

kafelek bio

Nieodłączną częścią wydarzenia jest Kongres BIOEXPO, charakteryzujący się bogatym programem konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. W gronie wystawców poza Ostoją Natury znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start`upy oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące).

Więcej o BIOEXPO znajdziecie tutaj: https://bioexpo.pl