Pierwszy BioTech za nami

W dniu wczorajszym podczas BIOhub BAZAR odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu BioTech, podczas którego przedstawione zostały nowoczesne procesy produkcji stosowane we współczesnym rolnictwie, a także zdobycze technologiczne oraz naukowe wykorzystywane na różnych etapach procesów upraw, hodowli i przetwórstwa. Liczymy na to, że przekazana wiedza przyczyni się do zwiększenia wydajności produkcji, konkurencyjności i poprawy jakości warsztatu pracy rolników. Dziękujemy za udział wszystkim prelegentom i publiczności.

Szczególne podziękowania kierujemy do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za Patronaty Honorowe, a także do wszystkich pozostałych Patronów i Ford Polska, za olbrzymie wsparcie logistyczne w naszym przedsięwzięciu.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z wydarzenia, a tych, którym nie udało się dotrzeć uspokajamy. Prelekcje zostały przez nas zarejestrowane i wszystkie zostaną opublikowane na naszym kanale Youtube – Ostoja Natury TV.

Zobacz także