Pierwszy Bio Hub Bazar za nami

Pierwszy tegoroczny Bio Hub Bazar za nami. Na Targowisku Miejskim w Olsztynku wreszcie zagościł Pełen Zdrowia Eko Targ, którego organizatorem jest Ostoja Natury wspólnie z Burmistrzem Olsztynka. Na targu zakupić można produkty wysokiej jakości. Co ważne można kupić je bezpośrednio od producentów takich jak my, porozmawiać, zapytać o sposób wytwarzania produktów i wiele innych ciekawych spraw. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej tegorocznej odsłony i z optymizmem patrzymy w przyszłość, ponieważ wydarzenie to będzie miało miejsce w każdą niedzielę, aż do późnej jesieni!

W ofercie ponad 20 partnerów znajdują się: warzywa, owoce, soki, przetwory, Ost-Oya, czyli neo-antyczne, samoprzepuszczalne, gliniane naczynie nawadniające, nabiał, zioła i przyprawy, wędliny, ryby, miody, a nawet produkty konopne i kwiaty doniczkowe.

Zostaliśmy odwiedzeni również przez lokalną telewizję, relację którą zobaczyć możecie tutaj: https://olsztyn.tvp.pl/48523950/bazar-w-wersji-premium-nowe-miejsce-laczace-lokalnych-producentow-zywnosci

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z bazaru

Zobacz także