Probiotics Polska – nowy Partner Technologiczny w Ostoi Natury

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Wam nowego Partnera, który dołączył do wciąż rosnącej rodziny Ostoi Natury. Tym razem dołączyła do nas polska rodzinna firma, która od kilkunastu już lat zajmuje się wdrażaniem i upowszechnianiem probiotechnologii – technologii opartej na żywych probiotykach i innych pożytecznych mikroorganizmach.

Mowa o Probiotics Polska, której to niesamowitą technologię wykorzystującą naturalnie zachodzące procesy fermentacji będziemy stosować w Ostoi Natury i znajdziemy tu ich zastosowanie w uprawie zbóż, warzyw i owoców.

W ramach naszych upraw skorzystamy z najnowszych rozwiązań w Wytwórni Probiotyków wytwarzanych do uprawy gleby i roślin. Wykorzystamy preparaty mikrobiologiczne o szczególnej zdolności regenerowania zdegradowanych i degradowanych ekosystemów. Są one w pełni ekologiczną bioróżnorodną kompozycją żywych, wzajemnie wspierających się w działaniu wielu mikroorganizmów i substancji odżywczych, w tym witamin i enzymów. Ułatwiają eliminowanie toksyn i ograniczają gnicie i występowanie pleśni.

O skutkach i zaletach stosowania tych rozwiązań będziemy z pewnością informować Was na bieżąco.