Ostoja Natury na BioBazarze (Fabryka Norblina)

Odpowiadając na wiele pytań o dostępność naszych produktów na terenie Warszawy postanowiliśmy działać!

Bardzo miło jest nam poinformować, że w każdą sobotę od 07:30 do 16:00 nasze ekologiczne warzywa, przetwory i inne produkty Ostoi Natury dostępne będą w Warszawie. Znajdziecie nas w Fabryce Norblina w ramach działającego tam BioBazaru – stoisko numer 43
(zobacz na mapce).

certyfikat eko
IMG 9361
IMG 9157

Poznaj smaki z samego serca Warmii

W ofercie Ostoi Natury znajdziecie uprawiane ekologicznie i certyfikowane warzywa, owoce, pra zboża, zioła, przetwory, soki, jaja, a także wiele innych produktów, w tym rozwiązania do ogrodów czy upraw, jak Ost-Oya oraz Paper Pot.

Z pola na stół

W Ostoi Natury tworzymy rolniczy ekosystem jutra. To model gospodarstwa referencyjnego – smart village, w którym produkujemy żywność najwyższej jakości, a następnie dystrybuujemy ją z pominięciem pośredników. Każdy z projektów tworzących naszą spółdzielnię, w innowacyjny, a jednocześnie zgodny z tradycyjnymi rozwiązaniami i korzystny dla środowiska sposób, wpływa na budowę bezodpadowego oraz bardzo efektywnego ekosystemu, a także pomoc innym rolnikom oraz budowę ekologicznej świadomości w społeczeństwie.

IMG 9053

Znajdź nas na BioBazarze

Bądź na bieżąco

Jak wiemy natura bywa nieprzewidywalna, a w naszej ekologicznej uprawie z tygodnia na tydzień dojrzewają kolejne warzywa, zioła i inne dobra. Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco jeżeli chodzi o dostępne produkty oraz miejsca, w których można je nabyć.

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres e-mail, od RSP Ostoja Natury z siedzibą pod adresem Tomaszyn 6, 11-015 Olsztynek, NIP: 7393916129, REGON: 380545239, KRS: 0000737092, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.